Başak Burcu Özellikleri Ve 2017 Yılı Yorumu

Başak burcu 2017 yılı yorumlarına bakıldığında ilk göze çarpan başak burçlarının kendilerine olan güvenini artacağıdır. Bu sene içerisinde maddi konularda başakların kazançlarını artırmaya çalışmaları gerekmektedir. Maddi yönden bakıldığında başaklar 2017 yılında son on iki yıl içerisinde en şanslı yılda kabul edilmektedirler. Bunun yanı sıra başaklar bu yıl ev, yaşanılan yer ya da aile ile ilgili konularda bazı karışıklıklar yaşayabilirler. Dolayısıyla dikkatli davranmalarında fayda bulunmaktadır.
Başakların yıl içerisinde elindeki görevi tamamlamadan yeni sorumluluklar almaktan kaçınmaları gerekmektedir. Maddi anlamda bakıldığında başakların dikkatli davranmaları ve kendileri için en karlı olan yolları seçmeleri gerekmektedir. Kendilerini tuttukları takdirde oldukça karlı çıkacaklardır.
2017 yılı içerisinde başaklar yeteneklerinin farkına vararak onu kullanmak isteyeceklerdir. Eğer bir yerde çalışıyorlarsa bulundukları görevde yükselme, maaş artırımı ya da kendi işlerini yapıyorlar ise hizmet ağını genişletme gibi durumlar ortaya çıkacaktır. 2017 yılının ilk yarısına bakıldığında başaklar yaşadıkları yeri değiştirme, değişiklik yapma, taşınmak ya da ev satın almak gibi faaliyetler bulunabilirler.
Yılın ikinci yarısında başaklara bakıldığında ise psikolojik farkındalıklarında artma olduğu görülmektedir. Buna bağlı olarak ilişkilerinde iletişim becerileri gelişmekte ve sezgisel güçleri artmaktadır. Eylül ayına bakıldığında başaklarda bazı kafa karışıklıkları ortaya çıkabilir. Bunu net hale getirmek adına kitap yazmaları, yazıya dökmeleri tavsiye edilmektedir. Yıl içerisine genel olarak bakıldığında maddi anlamda şanslı oldukları görülmektedir.
Başak Burcunun Özellikleri
Başak burcunun özellikleri incelendiğinde yönetici gezegeni merkürdür. Elementi toprak ve niteliği değişkendir. Uğurlu sayısı altıdır. Uğurlu günü Çarşamba, uğurlu taşı ise meryem taşıdır. Başak burcunun uğurlu rengi yeşildir. Burcun bitkisi nergis, kıymetli taşı koyu zafir, kıymetli madeni cıvadır.
Başak burcu kişisinin muhakeme yeteneği oldukça güçlüdür. Muhakeme sonucu ayırdığı ortaya çıkardığı şeyleri özümseyerek kabul edebilmekte ve kendinin bir parçası haline getirebilmektedir. Başaklar kendi içlerinde uyumu yakaladıkları takdirde buna paralel olarak sağlıkları da iyi olmaktadır. Hayatlarında dikkate, düzene, titizliğe önem veren başaklar uyumu yakaladıklarında ruhen ve bedenen etkili biçimde iç huzura kavuşmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir