Tesettür Modası 2018

Tesettür Modası 2018

Çok sayıda parçadan ve modelden oluşan kıyafetler tesettür modası 2018 tasarımlarında öne çıkıyor.  Bütçeniz ve zevkiniz dahilinde yapılacak seçimler ile hanımlar kendi tarzlarını oluşturabilir. Söz konusu tesettür olduğunda bayanların stilini yansıtması eski yıllara göre daha zorken günümüzde tesettür tasarımlarının farklılığına ve modernliğine yer verilmesi tesettürlü bayanların kendi stillerini bulmalarına büyük katkı sağlıyor.

Giyim tarzı oluştururken kıyafetin seçimi kadar bütçenin kontrol edilebilmesi ve kaliteli ürünü almak da son derece önemlidir. Alınan kıyafetlerin uzun süre kullanımı kıyafetin kumaş kalitesi ile ilgilidir. Kaliteli kumaş seçimi yapanlar aldıkları kıyafetleri renk atmadan ve deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirler. Hem de iyi bir bütçe kontrolü yapmış olurlar.

2018 Tesettür Giyim Modası

2018 yılında öne çıkan renkler genellikle canlı renkler olarak ilgi görüyor. Kırmızı, yeşil, kadife, mor, altın rengi vb. renkler hem erkek modasında hem de kadın modasında öne çıkıyor. Geçen yıla göre bu yıl pembe renge pek rastlanılmıyor. Bunun yerine daha çok kırmızı renk kullanılıyor.

Kırmızı rengin tesettür giyim de üst giyim olarak kullanıldığı izlenimine rastlamak mümkün! Eşarplar da ise kırmızıdan çok koyu renklerden yararlanılıyor. Elbette eşarplar için bu durum yalnızca koyu renklerin kullanıldığı anlamını taşımamalı. Mor, yeşil, bordo, turuncu gibi canlı renklerde ilgi gören eşarp renkleri arasında yer alıyor. 2018 tesettür giyim modası için çok sayıda ünlü marka birbiri ile yarışıyor.

Eşarp Modelleri

Geometrik halkaların altın renkle birleşmesi bu yılın eşarp modelleri arasında sıklıkla karşılaşılacak olan eşarp tasarımları arasında yer alıyor. Büyük desenlere sahip eşarp modelleri tesettür giyim ile kendi stilini oluşturacaklara farklı bir hava katacağa benziyor.

Yanı sıra sade eşarp sevenler de düşünülüyor ve kendinden pileli ve küçük desenli eşarplara da yer veriliyor. Tesettür giyime sahip olanların modern ve son derece şık görünümler sergilemelerine yardımcı olacak bu tasarımlar 2018 yılına damgasını vuran eşarp modellerinden oluyor. Geometrik şekilli eşarplar bu yılın en trend eşarp modelleri arasında yer alıyor. Üstelik bayanlar tarafından da yoğun ilgi gören tasarımlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir