2019 SONBAHAR – KIŞ ORTA YAŞ KOMBİN FİKİRLERİ 

 2019 SONBAHAR – KIŞ ORTA YAŞ KOMBİN FİKİRLERİ 

0 Yazar: onlinestudentsforum
          Orta yaşlarda şal ve uzun , salaş kıyafetler daha çok kullanım alanı buluyor . Vücut formunu daha az belli eden bu tip kıyafetler genellikle yine dar paçalı pantolonlarla kombin edilirken aksesuar olarak postal üstüne tozluklar tercih edilebiliyor . Bu kombinde de tıpkı öyle yapılmış . Gri ve beyazın karışımından oluşan salaş triko kazak gri tozluklarla bütünlük sağlamış . Tayt olarak siyah tercih edilmiş . Bu sayede kalan parçaları incelemek çok daha kolay olmuş .
Zayıf bir vücuda sahip olan kadınlar slimfit ceketleri rahatlıkla kullanabiliyorlar . Anvelop model gri ceketin kolları deri olarak tasarlanmış . Yakasının şal yaka olarak tasarlanması bu tarz cekete hoş bir hava katmış . Zarif giyinmeyi seven kadınların ilk tercihleri siyah ve eşi koyu renkler oluyor . Petek örgü , iki beden büyük , gri , triko ceketin altına giyilen siyah ikili kombin gibi . Ayakkabılarda siyah bilek bot olarak tercih edilmiş ama zayıf kadınların böyle bir tercih yapabilmesi için üzerindeki gri trikonun mutlaka olması gerekiyor . Çünkü olmazsa olmaz parça odur . Büyük ve saçaklı şal bütün kıyafeti örtecek şekilde kullanılarak zarif bir görüntü sağlanmaya çalışılmış . Dar paça pantolon sayesinde istenilen amaca ulaşılmış .
        Özel bir giyim tarzı ile her daim akılda kalmak isteyen kadınlar için farklı bir kombin olan bordo ve siyahın kombini bu tarzda çok daha farklı ve dişi bir görüntü ortaya koymuş . Her kadının mutlaka giymek isteyeceği bordo kaşenin deri ile kombini mükemmel bir görüntü oluştururken ellerdeki küçük , zincir detaylı siyah eldivenler duruşa biraz sert bir mizaç katmış . Kaşe bordo ceketin kolları deri olarak tasarlanmış ve deri taytla hoş bir uyum sağlanmış . Boyundaki büyük madalyon kombini pozitif yönde hareketlendirirken siyah şal ve kapitone büyük çanta muhteşem görüntünün figüranları olmuş .