Bayanlar İçin farklı Kombine Kıyafet Önerileri

Bayanlar İçin farklı Kombine Kıyafet Önerileri

0 Yazar: onlinestudentsforum

Bayanlar için içerisinde bulundukları her ortamda şık olmak ayrı bir önem taşır. Özellikle iş günleri bu sorun daha da büyük bir problem haline gelir. Bugün ne giysem adı verilen bu sorun pek çok bayan için kabus haline gelebilir. Bu sorunu zamanında çözemeyen bayanlar çoğunlukla işe geç kalırlar ve sıkıntılar daha da büyür. Bu yazımızda sizlere değişik kombin önerileri ile fikirler vermeye gayret edeceğiz. Böylece sizlerde kafanızda sorun kalmadan kıyafetlerinizi kombine edebileceksiniz.

Kıyafet konusunda sizlere ilk tavsiyemiz eskiyen kıyafetlerinizi atmamanız yönünde olacaktır. Bekleteceğiniz eski kıyafetler ile zaman içerisinde alacağınız yeni kıyafetleriniz arasında güzel bir kombin yapabilirsiniz. Bu sayede şıklığınızı herkese göstermiş olursunuz. Kombin yapmak için illaki yepyeni kıyafetlere gerek yok. Renk uyumu sayesinde bu güzelliği herkese yansıtabilirsiniz.

Ofis ortamında Şıklığı Nasıl Yakalarım?

Ofis ortamı denilince bir bayan için akla gelen ilk kıyafet gömlektir. Gömlek denildiğinde ise renk olarak beyaz akla gelir. 2019 içerisinde gireceğimiz şu günlerde beyaz mavi uyumunu denemenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Gömlekte yakalayacağınız beyaz mavi uyumuna ek olarak güzel bir kemer ile kombin oluşturmuş olacaksınız. Ayrıca soğuk hava da yada ofisinde soğuk ortamlarda çalışmak zorunda olanlar için önerimiz gömlek üzerine giyilebilecek bir süveter olacaktır. Süveter de kemer ile uyumlu olduğu taktirde harika bir görünüm verebilir.

Süveter giymeyi sevmiyorsanız bu kez hırka ile gerekli renk uyumunu yakalama şansınız var. görebildiğiniz gibi kıyafetler arası geçiş ile çok kolay bir şekilde kombin oluşturmak mümkün. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek ve doğru adımlar atmak. Bu aşamada sizlere yazımızın başında anlattığımız eski kıyafet konusundan bahsedelim. Saklayacağınız eski kıyafetiniz ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Örneğin bir hırka ile gömlek tercihine birde deri kemer üçgeni eklendiğinde şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Başka Neler Yapabilirim?

Aslında yapabileceğiniz çok daha değişik seçenekler mevcut. Etekler, ceketler, pantolonlar gibi değişik aksesuarlar ile kendinize harika seçimler yapabilirsiniz. Dolabınızda bulunan yan ürünler ile bu ana ürünleri zenginleştirebilir ve daha şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Ceket, gömlek pantolon üçlemine güzel bir kemer ve ayakkabı katarak tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.