Çadır Kiralama

Çadır Kiralama

0 Yazar: onlinestudentsforum

 

Çadır kiralama hizmeti oldukça avantajlı bir konu olmakla birlikte uygun fiyatları sayesinde organizasyonlarda ve etkinliklerde sizlerin yerini belli edebilmesi için özel olarak hazırlanan reklamlı çadırlar sayesinde marka bilinirliğinizi kolaylıkla arttırabilirsiniz. Birçok etkinlikte insanların ilgisini çekebilmeniz için birçok modelliyle birlikte çadır kiralama hizmeti satın almanız mümkündür. Çadırlar kendi aralarında pek çok kategoriye ayrılsa da genellikle 3 model en çok tercih edilmektedir. 3m x 3m, 4m x 4m ve 15 metrelik profesyonel çadırlar olarak tercih edilmektedir. 3m x 3m çadırlar kolaylıkla kurulumu gerçekleşmektedir fakat kötü hava koşullarında pek sağlıklı değildir. 4m x 4m çadırlar yere sabitlendiği için genellikle tercih edilmektedir. Kötü hava koşullarına dayanıklıdır ve alanı oldukça büyük olduğu için insanların rahatlıkla hareket edebileceği ürünlerinizi tanıtabileceğiniz büyük bir alan sizlere kalmaktadır. 15 metrelik çadırlar genellikle bir ürüne yönelik tanıtımda kullanılan modeldir ve bu model profesyonel olarak bilinmektedir. 15 metrelik çadır kurulumu oldukça kolay olmasına rağmen taşınması diğer modellere göre daha zordur.

Kurumsal Çadır Kiralama

Kurumsal etkinliklerde markanızın tanınması amacıyla sizlere özel olarak hazırlanıp kurulumun gerçekleştirildiği fiyat konusunda satın almak yerine ihtiyacınız olan gün kadar kiralamanız sizler için bütçe açısından oldukça mantıklıdır. Her türlü ihtiyacınıza uygun çadır kiralama imkanı bulunmaktadır. Kurumsal olarak genellikle düğün, mezuniyet, tören, nişan, protokol, festival ve yıl dönümü organizasyonlarında genellikle tercih edilmektedir.

Fuarlar ve Festival Çadırı Kiralama

Mükemmel bir festival ve fuar yaratmaya giden çok fazla etken bulunmaktadır. Festival ve fuar alanlarında çadır kurdurmanız firmanızın tercih edilmesinde bir etken olacaktır. Kurulumda size yardımcı olacak profesyonel ekip sayesinde insanların en çok nasıl dikkatini çekebileceğiniz konusunda sizlere destek olacak uzman bir kadro ile çalışmanız her zaman için oldukça değerli ve vereceğiniz bütçeniz için oldukça önemlidir. Bu alanda sizlerin istekleri doğrultusunda istediğiniz ebatlarda çadırlar hazırlanabilir veya hazır çadırları kiralama işlemi yaparak kullanmanız mümkündür.

Düğün ve Sosyal Çadır Kiralama

Düğün öncesi yapılacak olan etkinliklerde insanlara sunacağınız hizmetlerinizi kolaylıkla sağlayabileceğiniz özel çadırlar kiralamanız mümkündür. Aynı zamanda sosyal projeleriniz içinde özel çadırlardan kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.