Fuar Ekipman Kiralama Ajansları

Fuar Ekipman Kiralama Ajansları

0 Yazar: onlinestudentsforum

 

 

CNR ve TÜYAP Fuar sektöründeki fuar malzeme açığını fark ederek kurulan şirketimiz,fuar ekipman kiralama olarak kurumsal müşterilerimize çözüm ortaklığı önermekteyiz.

Herkesin bildiği gibi, Fuar organizasyon sektöründe en çok sıkıntının yaşandığı bölüm ekstra malzeme kiralama ve tedariğidir. Fuara katılan firmaların en çok dikkat ettiği husus kiralamış olduğu ekipmanın temiz,performansı iyi olmasıdır. Örnek olarak beyaz sandalye takımı kiralayan firmanın kirli koltuklar karşısındaki tepkisini düşünmek istemiyorum. Benzer şekilde sebil siparişi veren firmanın sebilinin akıtması veya çalışmaması fuar esnasında sıkıntı yaratacaktır.

Bella Ajans olarak siz değerli müşterilerimize uygun fuar ürünlerini zamanında eksiksiz olarak sunmayı prensip olarak benimsedik. Bella ajans olarak kiraladıklarımız; fuar kiralık masa, sandalye, koltuk takımı, TV, Lcd,Mini Buzdolabı vb. geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz.

 

Fuar standları, her türlü organizasyon, davet, kongre ve benzeri aktivitelerde ihtiyaç duyacağınız kiralık malzemeleri Fuar Ekipman Kiralama Hizmetleri olarak bizden temin edebilirsiniz.

bar tabureleri

Katıldığınız yurtiçi fuarlar ve lansmanlarınızda tüm malzeme ve ekipman ihtiyacınızı firmamızın fuar malzeme kiralama hizmetlerinden faydalanarak kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. Fuar ve lansman gibi çeşitli etkinliklerinizde ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeler, prestijinize yakışacak bir kaliteye sahiptir.

 

Fuara başladınız ve karşınıza fiziksel veya mekanik arızalarda hemen destek vermekteyiz. CNR,TÜYAP,Lütfi Kırdar gibi fuarlarda size teknik servis ekiplerimiz gün boyunca fuar alanında yer almakta ve tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Kiralamak istediğiniz her türlü ekipman ve malzeme için ekonomik kaliteli ve profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

  • CNR Ekipman Kiralama
  • Lütfi Kırdar Ekipman Kiralama
  • Tüyap Ekipman Kiralama
  • Haliç Kongre Merkezi Ekipman Kiralama hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

 

Fuar Ekipmanları Kiralama Ve Satışı için sizlere en iyi fiyat teklifini firma sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz. İstediğiniz sayı ve adet sınırlaması olmaksızın istenilen sayıda ürün kiralamasını firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye içerisinde en çok kategoride ürünü olan , adet ve sayı sınırlaması olmaksızın 31 il genelinde kendi depolarından ürün kiralaması yapan firmamız organizasyon firmalarının gerçek ana kiralama firmasıdır.

Kendi depolarımızda kendi ürünlerimizi sizler için en uygun fiyat ile adreslerinize getirmekteyiz. Siz de CNR ve TÜYAP fuar merkezi için ihtiyaç duyduğunuz fuar malzemeleri için fuar ekipman müdürümüzü arayabilir, randevu isteyebilirsiniz.

 

Fuar Ekipmanları Kiralama Ve Satışı fiyatı ve Fuar Ekipmanları Kiralama Ve Satışı modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kiralama yapacağınız bu tür ürünler

için ister nakliye dahil ister nakliyesiz fiyatlarımız hakkında en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.