Kısa Abiye Modelleri Modası

Kısa Abiye Modelleri Modası

0 Yazar: onlinestudentsforum

Kısa Abiye Modelleri

 

Özel günlerde tercih ettiğimiz abiye elbiseler, genellikle kişilerin daha çok akılda kalıcı olmalarını sağlamak adına payetli ya da simli motifler ile süsleniyordu. Ancak şimdilerde bu akıma bir son getirilmiş durumda. Çünkü 2019 abiye modelleri modasında çok büyük değişiklikler kendisini göstermeye başladı. Öncelikle sezonun trendlerinden söz edecek olursak, doğal renklerle bezenmiş kumaşların tercih edilmesi gerektiğini söylemek oldukça doğru olacaktır. Eğer sizler de her daim sadelikten yana iseniz bu sene işiniz çok daha kolay olacak. Çünkü artık toprak tonlarından tutunda, doğal yeşil renklerine kadar doğayı anımsamamıza yardımcı olacak tonlar modern görünümün simgelerinden biri geline gelecektir. Unutulmamalıdır ki, sadelik her daim asilliğin en önemli parçasıdır.

Hem kısa abiye modellerinde hem de uzun abiye modellerinde, sezonun en trend rengi şüphesiz ki kahverengi ve tonları olacak. Sezon boyunca kullanılacak olan nude kahverengi tonları, koyu kahveler ve de toprak tonları abiye elbise modellerine oldukça zarif ve de sade bir görünüm katıyor olmasının yanı sıra, tasarım elbise giyenler arasında bu renkler şimdiden modernlik kavramını benimsemiş durumda. 2019 yılında kahverengi tonlarının yanı sıra canlı sarı tonları, pop art sarısı olarak bilinen enerjik sarı rengi de popüler olacak. Özellikle de nişan merasimlerinde sarının bu tonlarını çok daha sık göreceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü dünyaca ünlü tasarımcıların yaratmış olduğu koleksiyonlarda bu renkler  çoktan yerini aldı!

Nişan elbiseleri için 2019 yılında limon sarısının da trendler arasında yer alacağını söyleyebiliriz. 2019 yılının yaz aylarına doğru ile doğa temalı desenler bir hayli ön planda olacak. Mesela kelebek desenli motifler, leopar desenli kumaşlar ve de doğanın her bir köşesinde yer alan çiçekli desenler oldukça dikkat çekici unsurlar arasında yer alacaktır. Bu motifleri zaman zaman kısa abiye elbise modellerinde, zaman zaman ise uzun abiye modellerinde göreceğiz. Aynı zamanda 60’lı yılların puantiyesini de bu sene elbiselerimizde göreceğiz. Zarif ve şık görünmek isteyen kadınların bu trendleri yakından takip etmeleri, modaya uyum sağlamak açısından son derece önemli olacaktır.