Yağmurlu Havaların En Trend Parçaları

Yağmurlu Havaların En Trend Parçaları

0 Yazar: onlinestudentsforum

 

Yağmurlu havalar kimilerini karamsarlığı düşürüyor olsa da, aslına bakıldığında moda konusundaki bilgi ve deneyimlerinizi artırdığınızda şık ve modern görünüm yaratmak son derece kolaydır. Öyle ki her mevsimin farklı bir tarzı, farklı bir havası ve de farklı bir duygusu vardır. Sonbahar da yağmurlu havaların getirdiği romantik görünüm ile, kadınları daima mest eder. Kötü hava koşulları hiç bir zaman stilimizden ödün vermek için bahane olamaz. Aynı zamanda bu güzel havalarda motivasyonunuzun düşmesine engel olmak istiyorsanız, bir çok moda sayfasından bilgi toplayarak, yeni bir tarz yaratmak için ilham alabilirsiniz. Bilindiği gibi yağmurlu havaların en trend parçalarından biri de şemsiyelerimizdir. Biz kadınlar her bir detayı birbiri ile bütünlük içerisinde düşünerek giyinmeye özen gösterdiğimizde, her nerede olursak olalım, tarzımız ile ön planda olmamız kaçınılmaz olacaktır.

Sonbaharın vazgeçilmez aksesuarı şüphesiz ki şemsiyelerimizdir. Bir kadın kimi zaman sade bir stil için, dantel detaylı ancak tek bir renkten üretilmiş olan şemsiyeleri yağmurlu havalarda aksesuar olarak kullanabilirken, kimi zaman da süslü ve çeşitli taşlarla süslenmiş olarak üretilen şemsiyelerimizde de görünümümüze farklılık kazandırabiliriz. Peki 2019 yılı sonbahar modası nasıl olacak? Öncelikle her sene olduğu gibi bu senede ekose kumaşların ön planda olacağını bilmelisiniz. Mesela ekose kumaştan üretilmiş takım elbiseler ve mini etekler, sezonun modasına en uygun parçalardır.

Ancak yağmurlu havalar için kendinizi sadece ekose modası ile de sınırlamamalısınız. Günümüzde pek çok ünlünün de sıkça kullanmış olduğu şeffaf renklerle bezenmiş yağmurluklar, neon renkli kazaklarla kullanıldığında da mükemmel bir görünüm yaratmak kaçınılmaz olacaktır. Daha dikkat çekici bir tarz yaratmak isteniyorsa da yine sezonun gözde renklerinden biri olacak kiremit kırmızı tulumlar ya da elbiseleri tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Elbette ki şıklık sadece elbise seçimi ile sınırlı değildir. Tercih ettiğini kıyafet ile kombinleyeceğiniz ayakkabı ve çanta da çok önemlidir. 2019 yılı sonbahar modasında rengarenk çiçeklerle bezenmiş botlar, platform topuklu süet çizmeler ve de saks mavisi ayakkabılar, çantalar stilinizde bütünlük oluşturmak için vazgeçilmez parçalarınızdan biri olacaktır.